5. Willy van Klink

Willy van Klink (1944)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Willy van KLINK (1944)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Willy van Klink - (vrouw Kees Spermon) - tekening kopen? Bied vanaf 45!

Willy van Klink - (vrouw Kees Spermon) - tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd15-07-2021 om 19:36

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Eindtijd25-07-2021 om 20:58

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst