5. Wolfgang Petrick

Wolfgang Petrick (1939)

3 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Wolfgang PETRICK (Berlijn 1939)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Wolfgang Petrick - Im Mantel, Radierung / Bütten, 1973 kopen? Bied vanaf 220!

Wolfgang Petrick - Im Mantel, Radierung / Bütten, 1973

Geplaatst doordavid_de

VerzendingInternationaal

Wolfgang Petrick - Ets: Die neue - 1975 kopen? Bied vanaf 49!

Wolfgang Petrick - Ets: Die neue - 1975

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Petrick - Ets: Aufgetaucht - 1980 kopen? Bied vanaf 49!

Wolfgang Petrick - Ets: Aufgetaucht - 1980

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst