5. Yolande Brouwers

Yolande Brouwers (1951)

9 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Yolande BROUWERS (Den Haag, 1951)

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Yolande Brouwers - Angst kopen? Bied vanaf 44!

Yolande Brouwers - Angst

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal1993
Afmetingen89.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Yolande Brouwers - Gemengde techniek op papier | 'Vissenwereld' | 1996 kopen? Bied vanaf 80!

Yolande Brouwers - Gemengde techniek op papier | 'Vissenwereld' | 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Vrouw met kooi - gesigneerd - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Vrouw met kooi - gesigneerd - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1988
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993 kopen? Bied vanaf 35!

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - gesigneerd - 1991 kopen? Bied vanaf 35!

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - gesigneerd - 1991

Jaartal1991
Afmetingen50.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Anoq - gesigneerd - 1993 kopen? Bied vanaf 35!

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Anoq - gesigneerd - 1993

Jaartal1993
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Rond fond kopen? Bied vanaf 45!

Yolande Brouwers - Rond fond

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Jaartal1990
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Aquarel - gesigneerd - 1991 kopen? Bied vanaf 15!

Yolande Brouwers - Aquarel - gesigneerd - 1991

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Hoofd met blauw, wit, rode blouse kopen? Bied vanaf 45!

Yolande Brouwers - Hoofd met blauw, wit, rode blouse

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst