5. Yvonne Noordam

Yvonne Noordam (1930)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

In 1950 uit Indonesië naar Nederland gekomen Getrouwd met Noordam. Heeft veel geschilderd voor goede doelen.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst kopen? Bied vanaf 140!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Maroufle, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd04-06-2021 om 21:42

Jaartal1988
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 160!

Yvonne Noordam - Geometrische compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd06-06-2021 om 19:34

Jaartal1989
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst