5. Yvonne van Eyden

Yvonne van Eyden (1956)

4 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Yvonne van EYDEN (Oisterwijk 1956)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Yvonne van Eyden - Gemengde techniek op doek, Stilte in cycloon (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Yvonne van Eyden - Gemengde techniek op doek, Stilte in cycloon (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen165 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Yvonne van Eyden - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 12!

Yvonne van Eyden - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen72 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Yvonne van Eyden - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Yvonne van Eyden - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yvonne van Eyden - Leunend Figuur + Staand figuur kopen? Bied vanaf 22!

Yvonne van Eyden - Leunend Figuur + Staand figuur

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst