5. Zoltin Peeter

Zoltin Peeter (1942)

1 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Zoltin PEETER (Amsterdam 1942) Ook bekend als Peter Zwier.

Zoltin Peeter - De val kopen? Bied vanaf 75!

Zoltin Peeter - De val

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd08-08-2021 om 15:48

Jaartal2000
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst