Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Schilderij |
Prachtig, pasteus geschilderd werk van Ellen van Stokkum uit 2009. Gemengde techniek op doek, geboetseerd bijna, in strakke, witgeverfde houten lijst. Gesigneerd rechtsonder en getiteld, gedateerd en nogmaals gesigneerd in verso op het spieraam. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 83cm x 83cm (incl. lijst), 80cm x 80cm (doek)
Door de gekozen technieken en de verschillende soorten verf heeft dit schilderij iets van een kameleon; afhankelijk van het soort licht en de invalshoek kan het schilderij ogenschijnlijk een heel ander voorkomen krijgen.
Dit schilderij is ook afgebeeld op Ellen van Stokkum’s eigen website:
http://www.atelierellen.nl/site/index.php?page=schilderijen-2&hl=nl_NL
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken. Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Starttijd | 23-1-2016 om 22:45 |
Eindtijd | 6-2-2016 om 21:45 |