Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
rafael-tur-costa-lithografie-abstracte-compositie-ii
Rafael Tur Costa, Lithografie: Abstracte Compositie II
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Vesteralen / Varmland N / S
426 verkochte items

Omschrijving
Rafael Tur Costa 1927

Kunstenaar: Rafael Tur Costa
Titel: Abstracte Compositie II
Lithografie, gesigneerd. Genummerd 238/500
Afmeting blad: 14 x 13,5 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Verkocht

Starttijd
11-02-17 15:32
Eindtijd
17-02-17 17:32
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 15 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Nederland: In envelop: 5,00 euro
Belgie/EU: In envelop: 5,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.