Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Een olieverf op paneel werk van Peter Brouwer in een prachtige statige goudkleurige lijst.
Het werk is in uitstekende staat en rechts onder gesingneerd met Peter Brouwer.
Het werk inclusief lijst heeft een afmeting van (lxb) 34 x 41.5 cm
Het werk exclusief lijst heeft een afmeting van (lxb) 18 x 25 cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breukeleveen, Nederland |
Objectlocatie | Breukeleveen, Nederland |
Starttijd | 10-5-2017 om 14:49 |
Eindtijd | 26-5-2017 om 14:17 |