Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/99 |
Deze zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren en dit is nummer 15. Papiermaat 63 x 50 cm. 1991. Komt u hem ophalen in onze galerie in Gorinchem dan krijgt u er een passe-partout omheen, wilt u hem opgestuurd krijgen dan wordt hij aangetekend verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 10-5-2023 om 14:46 |
Eindtijd | 5-6-2023 om 11:40 |