Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk wordt wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Das lange Wandern
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 40/40
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 21 x 18 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 16-3-2018 om 10:40 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:40 |