Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Afmetingen:
Doek: 40 x 50 cm
Lijst: 48 x 58 cm
Doek is rechtsbeneden gesigneerd.
Waarschijnlijk jaren 60
Doek is in prima conditie, aan lijst enige lichte gebruikssporen
Schilderij wordt aangetekend verzonden
Verzending geschiedt door DPD, tenzij anders gewenst
Nederland: 4 euro
België 8 euro
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 18-4-2018 om 20:29 |
Eindtijd | 25-4-2018 om 20:44 |