Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Glasschade |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: We zien wel
Afmeting (incl. lijst): 50.5 x 65.5 cm
Soort Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk362413)
Conditie | |
Conditie | Goed |
De glasplaat van dit kunstwerk is verwijderd. Op de achterzijde van de lijst zit een adresplaatje van de kunstenaar die uitstekend verzorgd is. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 20-8-2018 om 13:26 |
Eindtijd | 28-8-2018 om 20:45 |