Hub Boesten - Torrenierie -landschap
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilder: Charlotte Boom - Pothuis 1867-1945
Titel/Voorstelling: " zelfportret met schildersattributen "
Datering: ca. 1900
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 95 x 75 cm
Gesigneerd: (verklaring dochter achterzijde)
Conditie : goed
Geboren in Londen (dochter van een Nederlands-joodse koopman); familie keerde in 1885 terug naar Nederland (Amsterdam); leerling van o.a. kunstschilders Henriette Asscher (1858-1933), ca. 1886 van Meijer de Haan (1852-1895) én tenslotte van Jan Zürcher (1862-1943); oeuvre bestaat uit: landschapsgezichten, stillevens en bloemstillevens. Verdienstelijk fotografe - diverse exposities waaronder "De Vrouw 1813-1913" in het Amsterdams Historisch Museum.
Starttijd | 1-11-2014 om 17:23 |
Eindtijd | 15-11-2014 om 17:23 |