Herbert BREITER wurde 1927 in Landeshut im Riesengebirge (Schlesien) geboren. Nach Anmeldung zur Aufnahmeprüfung an der Kunstakademie Einberufung zum Militär. Seit 1945 in Österreich. 1946 Aufnahmeprüfung an der Kunstgewerbeschule in Salzburg, als Voraussetzung für das Ansuchen um die Aufenthaltsgenehmigung in Österreich. 1947 Erteilung der österreichischen Staatsbürgerschaft. Schüler von Max Peiffer Watenphul und Aufnahme in den Salzburger Kunstverein. Beginn einer vielfältigen Ausstellungstätigkeit mit Ölbildern, Aquarellen, Zeichnungen und Druckgraphik. Mitglied u. a. des Art-Clubs und der Salzburger Gruppe. Diverse Preise und Auszeichnungen. Studienreisen und längere Aufenthalte in Italien, Jugoslawien, Griechenland und in der Steiermark. Herbert Breiter stirbt 1999 nach schwerer Krankheit.
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Herbert Breiter verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Herbert Breiter dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Herbert Breiter via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Herbert Breiter verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Herbert Breiter en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Herbert Breiter die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Herbert Breiter via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Herbert Breiter kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Herbert Breiter te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Herbert Breiter gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Herbert Breiter via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Herbert Breiter op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Herbert Breiter toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Herbert Breiter niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Herbert Breiter te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Herbert Breiter dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Herbert Breiter. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.