Fojo
  5. Fojo

Fojo

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

38 aangeboden items / 134 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
38 aangeboden items door deze verkoper

Rob van Koningsbruggen - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Rob van Koningsbruggen - kleurenzeefdruk

Geplaatst doorFojo

Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - Inrim gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Inrim gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious kopen? Bied vanaf 55!
Busse Weidema - gesigneerde litho - Captive Notious

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1997
Afmetingen63.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!
Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait

Geplaatst doorFojo

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!
Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II

Geplaatst doorFojo

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - gemonografeerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!
Jörg Remé - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1

Geplaatst doorFojo

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otto Egberts - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!
Otto Egberts - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!
Alvar Sunol - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Drago Takac - visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Drago Takac - visser - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen62 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!
Jean Bilquin - gesigneerd affiche

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen51.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Lonneke – gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Lonneke – gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Haas - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Frans de Haas - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1973
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho - Woodo0 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho - Woodo0

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2 kopen? Bied vanaf 65!
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Gratie – map met 8 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 795!
Harry van Kuyk - Gratie – map met 8 zeefdrukken

Geplaatst doorFojo

Jaartal2001
Afmetingen36.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!
Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken

Geplaatst doorFojo

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!
Peter Redert - shoe shine – potlood tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekPotlood
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redert - seascape – potlood tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekPotlood
Afmetingen55.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!
Andre Martens - gesigneerde Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

TechniekGouache
Afmetingen61.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert kopen? Bied vanaf 255!
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 75!
Jack Godderis - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst