Fojo
  5. Fojo

Fojo

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

30 aangeboden items / 206 verkochte items

Ellie Slegten - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Ellie Slegten (1939) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Vrede - mono druksel kopen? Bied vanaf 49!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose mono druksel
TechniekMonotype
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Homan - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Jan Homan (1919-1991) Nederlands gesigneerde houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 49
Sonja van Es - Voorhistorisch vogel boven verscheurd landschap - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Sonja van Es (1927) Nederlands Voorhistorisch vogel boven verscheurd landschap - gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen49 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Anne Semler - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Anne Semler (1947) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Maarten Beks - gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 59!
Maarten Beks (1929-2001) Nederlands gesigneerde tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Dirkje Kuik - Lonneke – gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Lonneke – gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - gesigneerde litho - Woodo0 kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands gesigneerde litho - Woodo0
TechniekLitho
Afmetingen62.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Harry van Kuyk - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen36.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Peter Vos - 2 gesigneerde ingelijste tekeningen kopen? Bied vanaf 295!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands 2 gesigneerde ingelijste tekeningen
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
TechniekCarborundum
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 865
Eugène Brands - gesigneerde litho - face kopen? Bied vanaf 195!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gesigneerde litho - face
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Ad Petersen - 2 foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 85!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands 2 foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 85
Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Peter Vos - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 395!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Karel Appel - het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - de tovenaar - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands de tovenaar - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
€ 59
Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gesigneerde litho – the night an island
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Theo Wolvecamp - complete map Les Quatre Saisons, 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 795!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands complete map Les Quatre Saisons, 4 zeefdrukken
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 795
Corneille - 4 ingelijste gesigneerde litho's uit de portfolio "Purple Orchid" kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 4 ingelijste gesigneerde litho's uit de portfolio "Purple Orchid"
TechniekLitho
Afmetingen66.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.195
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 69!
Jean Bilquin (1938) Belgisch gesigneerd affiche
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Jon Marten - 10 gesigneerde kleuren litho’s kopen? Bied vanaf 349!
Jon Marten (1934) Nederlands 10 gesigneerde kleuren litho’s
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349