Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland
5 aangeboden items / 211 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |