Fojo
  5. Fojo

Fojo

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

5 aangeboden items / 211 verkochte items

Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gesigneerde litho – the night an island
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 59
Jon Marten - 10 gesigneerde kleuren litho’s kopen? Bied vanaf 349!
Jon Marten (1934) Nederlands 10 gesigneerde kleuren litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 69!
Jean Bilquin (1938) Belgisch gesigneerd affiche
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325