Jean Bilquin - gesigneerd affiche

Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Jean Bilquin (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/195

Gesigneerd affiche van de kunstenaar Jean  Bilquin (1938), gedrukt in een oplage van 195 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood. Linksonder 25/195 Papiermaat 70 x 50 cm. (hxb) Het werk is in goede staat.

Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Jean Bilquin (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
50 cm
70 cm
Starttijd:05-02-2022 om 17:54
Eindtijd:19-02-2022 om 19:11
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieTiel, Nederland