Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island

Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!
Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island kopen? Bied vanaf 195!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Gesigneerde litho van de kunstenaar Eugene Brands (1913-2002)
gedrukt in een oplage van 100 stuks. Rechts is het werk gesigneerd in potlood met Brands 68 en links 92/100. Papiermaat 30 x 38 cm (h x b). De litho is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.
De litho is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd20-12-2023 om 20:49
Eindtijd1-1-2024 om 22:13
Openingsbod € 195
ObjectlocatieTiel,  Nederland