Lid sinds 2014 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 24 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 38 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |