FreddyB
  5. FreddyB

FreddyB

Lid sinds 2014 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 24 verkochte items

Jan Evert Morel (II) - herdersjongen met vee aan bosbeek kopen? Bied vanaf 750!
Jan Evert Morel (II) (1835-1905) Nederlands herdersjongen met vee aan bosbeek
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750
Cornelis Koppenol - het geitje voeren. kopen? Bied vanaf 800!
Cornelis Koppenol (1865-1946) Nederlands het geitje voeren.
Afmetingen47 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800