FreddyB
  5. FreddyB

FreddyB

Lid sinds 2014 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken kopen? Bied vanaf 395!
Adriana van Ravenswaay - stilleven met bloemenmand en vinken

Geplaatst doorFreddyB

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen24 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!
Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen76 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Battermann - vrouwelijke naaktstudie kopen? Bied vanaf 175!
Jan Battermann - vrouwelijke naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Jaartal1960
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!
Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand.

Geplaatst doorFreddyB

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen38 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst