Marie José van der Linden (1955) Tekening uit de animatiefilm 'Uitverkocht' - 2007
Bied mee
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60