Laszlo
  5. Laszlo

Laszlo

Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland

6 aangeboden items / 81 verkochte items

Marie José van der Linden - Tekening uit de animatiefilm 'Uitverkocht' - 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Marie José van der Linden (1955) Nederlands Tekening uit de animatiefilm 'Uitverkocht' - 2007
TechniekPotlood
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Grosfeld - Gouache op papier - All Futures - 2001 kopen? Bied vanaf 475!
Jan Grosfeld (1956-2019) Gouache op papier - All Futures - 2001
TechniekGouache
Afmetingen92.5 x 121 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 475
Jan Grosfeld - Gouache en metaal op papier - To find the World Collection - 2001 kopen? Bied vanaf 475!
Jan Grosfeld (1956-2019) Gouache en metaal op papier - To find the World Collection - 2001
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
€ 475
Lei Molin - Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Lei Molin - Bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 50!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave
TechniekGemengde Druktechniek
€ 50
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 250!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands 01 Weg naar Antwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250