Hans Wap (1943) 220 V ( Ingelijst).
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 104.5 x 74.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35