SarahPlaeschke
  5. SarahPlaeschke

SarahPlaeschke

Lid sinds 2024 / Bremen, Duitsland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Lois Kapr - Heerzengracht kopen? Bied vanaf 200!
Lois Kapr (1922) Heerzengracht
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200