Elly du Clou-Bruggeman (1953)
“ Eeuwige Liefde “
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 9 x 6 cm (h x b x d) |

Lid sinds 2019 / Hurdegaryp, Nederland
29 aangeboden items / 550 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14 x 4 x 3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 22 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 10 x 3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 37 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 34 x 8 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 6 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 8 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 6 x 3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 19 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 10 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 22 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 9 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 5 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 13 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11 x 8 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 13 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 13 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 15 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 41 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |