Alfra
  3. Ervaren verkoper
  5. Alfra

Alfra

Lid sinds 2025 / Lokeren, België

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Paul Smolders - Clown kopen? Bied vanaf 120!
Paul Smolders (1921-1997) Belgisch Clown
Techniek Litho
Afmetingen 79.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen