AnjaMichiel
  3. Ervaren verkoper
  5. AnjaMichiel

AnjaMichiel

Lid sinds 2026 / Rosmalen, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Lex Grote - Grijs met rood kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Grijs met rood
Afmetingen 130 x 250 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Lex Grote - Onbekend bruin kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend bruin
Afmetingen 160 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Lex Grote - Onbekend vrolijk kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend vrolijk
Afmetingen 138 x 208 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Lex Grote - Onbekend kleurrijk kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend kleurrijk
Afmetingen 140 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Lex Grote - Onbekend 2 tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend 2 tulpen
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75