Lex Grote (1958)
Grijs met rood
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 130 x 250 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |

Lid sinds 2026 / Rosmalen, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 160 x 180 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 138 x 208 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 140 x 145 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |