Peter Oosterbos (1947)
Home is where the heart is
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 91 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |