PetraOrtmann
  5. PetraOrtmann

PetraOrtmann

Lid sinds 2001 / Berlin, Duitsland

143 aangeboden items / 346 verkochte items

Gunter Böhmer - JUNGE mit SPRINGENDEN PFERDEN kopen? Bied vanaf 200!
Gunter Böhmer (1911-1986) Duits JONGEN met PAARDEN
Afmetingen60 x 78 cm (h x b)
€ 200
Victor Delhez - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Victor Delhez (1902-1985) Belgisch ONGETITELD
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976 kopen? Bied vanaf 500!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
TechniekEts
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Frank Brangwyn - IM STEINBRUCH kopen? Bied vanaf 200!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch IN DE STEENGROEVE
TechniekEts
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Francisco Larez - UNIKAT - PRÄGEDRUCK 1965 kopen? Bied vanaf 300!
Francisco Larez (1937) Venezolaans UNIEK - RELIËFPRINT 1965
TechniekEts
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Francisco Larez - OHNE TITEL EXEMPLAR 2/10 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Francisco Larez (1937) Venezolaans ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Francisco Larez - OHNE TITEL RELIEFPRÄGUNG 1965 kopen? Bied vanaf 250!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hans Orlowski - 8 HOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 250!
Hans Orlowski (1894-1967) Duits 8 HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 250
Helmut Andreas Paul Grieshaber - ENGEL DER GESCHICHTE " ALBRECHT DÜRER " 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits ENGEL VAN DE GESCHIEDENIS "Albrecht Dürer" 1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Hans Martin Erhardt - STILLEBEN mit KARAFFEN 1957 kopen? Bied vanaf 150!
Hans Martin Erhardt (1935-2015) Duits “POLYPHEMUS” 1960 ondertekend.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Alfred Hrdlicka - WOHNSTATION IV 1972 signiert . kopen? Bied vanaf 250!
Alfred Hrdlicka (1928-2009) Duits Oostenrijks THUISSTATION IV 1972 ondertekend.
TechniekLitho
Afmetingen60 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hans Martin Erhardt - " PAYS CAUSSENARD " kopen? Bied vanaf 150!
Hans Martin Erhardt (1935-2015) Duits “CAUSSENARD LAND”
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Maurice Utrillo - von La légende et la vie d'Utrillo kopen? Bied vanaf 200!
Maurice Utrillo (1883-1955) Frans von De legende en het leven van Utrillo
TechniekLitho
Afmetingen20.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 350!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 KLEUREN HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Ursula Strozynski - FRIEDHOF im WINTER kopen? Bied vanaf 150!
Ursula Strozynski (1954) Duits BEGRAAFPLAATS in de WINTER
TechniekEts
Afmetingen55 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Raoul Dufy - FLEURS 1 1951 kopen? Bied vanaf 300!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans BLOEMEN 1 1951
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 300
Kurt Moldovan - "ALLEGORIEN UND WIRKLICHE SCHILDERUNG ----- kopen? Bied vanaf 150!
Kurt Moldovan (1918-1977) Oostenrijks "ALLEGORIEËN EN ECHTE BESCHRIJVING -----
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1979 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits ZONDER TITEL ondertekend 1979. TOEWIJDING
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Maina Miriam Munsky - OHNE TITEL . wohl INTENSIVSTATION kopen? Bied vanaf 200!
Maina Miriam Munsky (1943-1999) Duits ONGETITELD . waarschijnlijk INTENSIEVE ZORG
TechniekEts
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Klaus Fussmann - CHRYSANTHEMEN 1990 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Klaus Fussmann (1938) Duits CHRYSANTEMUM 1990 ondertekend.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1971 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Louttre B. - B. LOUTTRE ,(JEAN MARC ANTOINE BISSIERE ) , 1926 - 2012 PARIS . Signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Louttre B. (1926) Frans B. LOUTTRE, (JEAN MARC ANTOINE BISSIERE), 1926 - 2012 PARIJS. Ondertekend .
TechniekLitho
Afmetingen34 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1971 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 120!
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Herbert Schneider - EROTISCHE DARSTELLUNG , signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Herbert Schneider (1924-1983) Duits Amerikaans EROTISCHE PRESENTATIE, ondertekend.
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Kuhn - OHNE TITEL 1967 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Hans Kuhn (1905-1991) Duits ZONDER TITEL 1967 ondertekend
Afmetingen22 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bernd Berner - OHNE TITEL 1996 signiert kopen? Bied vanaf 200!
Bernd Berner (1930-2002) Duits ZONDER TITEL 1996 ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen72 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Kurt Wendlandt - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Kurt Wendlandt (1917) ONGETITELD
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Arwed Gorella - TAUSENDUNDEINE NACHT " SINDBAD " kopen? Bied vanaf 150!
Arwed Gorella (1937-2002) Pools DUIZEND EN ÉÉN NACHTEN "SINBAD"
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Bruno Goldschmidt - DIE OFFENBARUNG SANKT JOHANNIS , 1923 . 10 HOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 400!
Bruno Goldschmidt (1881-1964) Duits DE OPENBARING VAN S. JOHANNES, 1923. 10 HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen19 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jean Le Gac - DER AUSFLUG kopen? Bied vanaf 250!
Jean Le Gac (1936) Frans DER AUSFLUG
TechniekOffset
Afmetingen63 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Dieter Roth - WIE MAN EINEN INNEREN und ÄUSSEREN FLUCHTPUNKT HAT +WIE MANS ZEIGT kopen? Bied vanaf 300!
Dieter Roth (1930-1998) Duits HOE JE EEN BINNEN EN UITERSTE VERDWIJNPUNT KUNT HEBBEN + HOE JE HET TOONT
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Hannelore Heise - 2 ÖLGEMÄLDE STILLEBEN BLUMEN kopen? Bied vanaf 180!
Hannelore Heise 2 ÖLGEMÄLDE STILLEBEN BLUMEN
Afmetingen15.5 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Kurt Steinel - LIEBESPAAR kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Steinel (1930-2005) Duits LIEBESPAAR
TechniekEts
Afmetingen26 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Werner Liebmann - PORTRAIT MIT AKT kopen? Bied vanaf 100!
Werner Liebmann (1951) Duits PORTRAIT MIT AKT
TechniekLitho
Afmetingen31 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Wolff Buchholz - " R 8611 " . 1968 signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Wolff Buchholz (1935) Duits " R 8611 " . 1968 signiert .
Afmetingen60 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Theo Braun - EISENÄTZUNG 1961 signiert kopen? Bied vanaf 120!
Theo Braun (1922-2006) Oostenrijks EISENÄTZUNG 1961 signiert
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Robert Rehfeldt - ARCHITEKTUR - kopen? Bied vanaf 80!
Robert Rehfeldt (1931-1993) ARCHITEKTUR -
TechniekEts
Afmetingen23 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jürgen Czaschka - KUPFERSTICH - STADTLEBEN im LAND BERLIN . Signiert . kopen? Bied vanaf 80!
Jürgen Czaschka (1943) Oostenrijks KUPFERSTICH - STADTLEBEN im LAND BERLIN . Signiert .
TechniekGravure
Afmetingen29 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Francisco Larez - FARBRADIERUNG - PRÄGEDRUCK , UNIKAT , signiert 1965. kopen? Bied vanaf 300!
Francisco Larez (1937) FARBRADIERUNG - PRÄGEDRUCK , UNIKAT , signiert 1965.
TechniekEts
Afmetingen51 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Joris Minne - " AAN WAL " 1932 signiert kopen? Bied vanaf 300!
Joris Minne (1897-1988) Belgisch "AAN WAL" ondertekend in 1932
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " CHEVAL BLEU " 1977 kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE SALTIMBANQUES “BLAUWE CHEVAL” 1977
TechniekLitho
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
James Coignard - CARBORUNDUM - COLLAGE - BINDFADEN . kopen? Bied vanaf 300!
James Coignard (1925-2008) Frans CARBORUNDUM - COLLAGE - BINDFADEN .
TechniekCarborundum
Afmetingen37 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 300
Felix Droese - LOCKVOGEL , RADIERUNG 1983 kopen? Bied vanaf 100!
Felix Droese (1950) Duits Nederlands LEZING VOGEL, ETSEN 1983
TechniekEts
Afmetingen27 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Josef Weisz - LAZARUS und der ARME 1921 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Josef Weisz (1894-1969) Duits LAZARUS en de ARME 1921 ondertekend
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
George Segal - 12 SERIGRAFIEN nach SKULPTUREN kopen? Bied vanaf 120!
George Segal (1924-2000) Amerikaans 12 ZERIGRAFEN naar BEELDEN
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
€ 120
Rainer Henze - Große Tribüne 1988 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Rainer Henze (1952) Duits Gesigneerd Tribune 1988
TechniekEts
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corinne Wasmuht - FARBSERIGRAPHIE - FEUERWERK , 2006 signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Corinne Wasmuht (1964) Duits KLEURSERIGRAAF - VUURWERK, ondertekend in 2006.
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100