Armand7011
  3. Ervaren verkoper
  5. Armand7011

Armand7011

Lid sinds 2025 / Zwolle, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!
Albert Torie (1896-1969) Nederlands Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij
Afmetingen 60 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150