Albert Torie (1896-1969)
Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |