artemide
  5. artemide

artemide

Lid sinds 2023 / Elx, Spanje

8 aangeboden items / 7 verkochte items

Richard Orlinski - Hammer Kong kopen? Bied vanaf 350!
Richard Orlinski (1966) Frans Hammer Kong
TechniekOverig
Afmetingen13.5 x 4 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 350
Richard Orlinski - Rhino Spirit (Azur Edition) kopen? Bied vanaf 290!
Richard Orlinski (1966) Frans Rhino Spirit (Azur Edition)
TechniekOverig
Afmetingen10.5 x 15 x 4 cm (h x b x d)
€ 290
Richard Orlinski - DE POMPOM BEER x ORLINSKI (MAT GOUD) kopen? Bied vanaf 390!
Richard Orlinski (1966) Frans DE POMPOM BEER x ORLINSKI (MAT GOUD)
TechniekOverig
Afmetingen23 x 12 x 4.5 cm (h x b x d)
€ 390
Eduardo Chillida - Samenstelling kopen? Bied vanaf 129!
Eduardo Chillida (1924-2002) Spaans Samenstelling
TechniekLitho
Afmetingen13.5 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 129
Rene Magritte - Gebied kopen? Bied vanaf 200!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Gebied
TechniekLitho
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
€ 200
Frédéric Bruly Bouabré - Jongleur kopen? Bied vanaf 95!
Frédéric Bruly Bouabré (1923-2014) Ivoriaans Jongleur
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 95
Frédéric Bruly Bouabré - Jongleur kopen? Bied vanaf 120!
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 120
Frédéric Bruly Bouabré - Jager kopen? Bied vanaf 95!
Frédéric Bruly Bouabré (1923-2014) Ivoriaans Jager
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95