Herman Brood (1946-2001)
IK - Piano
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 111 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |