Henry Cassiers (1858-1944) Huizen aan Stadsgracht in de Winter
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35