bet12
  5. bet12

bet12

Lid sinds 2023 / Aalter, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Leonor Fini - 2 meisjes aan een bank kopen? Bied vanaf 285!
Leonor Fini (1908-1996) Frans 2 meisjes aan een bank
TechniekEts
Afmetingen41 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 285