Borisvanes
  3. Ervaren verkoper
  5. Borisvanes

Borisvanes

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Pol Dom - Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur kopen? Bied vanaf 400!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen