Lid sinds 2025 / Lanaken , België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 20 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Drager | Paneel |