claudineken1970
  5. claudineken1970

claudineken1970

Lid sinds 2024 / Hillegem, België

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Pierre Farel - Back seat for two kopen? Bied vanaf 30!
Pierre Farel (1957) Frans Back seat for two
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 30
Pierre Farel - Diner Gown Melody kopen? Bied vanaf 45!
Pierre Farel (1957) Frans Diner Gown Melody
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 45
Emiel De Cooman - 't beekje kopen? Bied vanaf 40!
Emiel De Cooman (1902-1988) Belgisch 't beekje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40