dekees
  5. dekees

dekees

Lid sinds 2022 / bergen op zoom, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper
K.J. Willerding - zicht op Horredijk kopen? Bied vanaf 150!
K.J. Willerding - zicht op HorredijkSchilderij
Geplaatst doordekees
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordekees
TechniekEts
Afmetingen67 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
H. Noordam - riviergezicht kopen? Bied vanaf 100!
H. Noordam - riviergezichtSchilderij
Geplaatst doordekees
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst