Gerard van de Weerd (1952-2022)
vrouw met spiegel
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |