dekoppele
  3. Ervaren verkoper
  5. dekoppele

dekoppele

Lid sinds 2024 / Roden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerard van de Weerd - vrouw met spiegel kopen? Bied vanaf 550!
Gerard van de Weerd (1952-2022) Nederlands vrouw met spiegel
Afmetingen 90 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550