DHuisman78
  3. Ervaren verkoper
  5. DHuisman78

DHuisman78

Lid sinds 2025 / Tilburg, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frans de Kok - De Butler - Bank of Scotland kopen? Bied vanaf 1800!
Frans de Kok (1943-2020) Nederlands De Butler - Bank of Scotland
Afmetingen 180 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen