Corneille (1922-2010)
Le Voyage
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 35 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |