Fred Bervoets (1942)
titel niet gekend
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |