Divera09
  3. Ervaren verkoper
  5. Divera09

Divera09

Lid sinds 2024 / Purmerend, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Enrique Castells Capurro - Southwestern Art kopen? Bied vanaf 100!
Enrique Castells Capurro (1913-1987) Uruguayaans Southwestern Art
Techniek Aquarel
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Dorleijn - Zuiderzee botter kopen? Bied vanaf 50!
Peter Dorleijn (1937) Nederlands Zuiderzee botter
Techniek Gravure
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen