Lid sinds 2024 / Purmerend, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 47 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |