doradecibel
  5. doradecibel

doradecibel

Lid sinds 2024 / Spierdijk, Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Anina Margiono - Vechtende hanen olie op canvas kopen? Bied vanaf 150!
Anina Margiono (1919-2012) Nederlands Vechtende hanen olie op canvas
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Anina Margiono - Vrouwen portret olie op canvas kopen? Bied vanaf 120!
Anina Margiono (1919-2012) Nederlands Vrouwen portret olie op canvas
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Marc Jonk - Aquarel vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 80!
Marc Jonk (1951) Nederlands Aquarel vrouwenfiguur
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80