Anina Margiono (1919-2012) Vechtende hanen olie op canvas
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150