Lid sinds 2023 / Gemert, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Afmetingen | 27 x 25 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |