drborispenth
  5. drborispenth

drborispenth

Lid sinds 2021 / Hamburg, Duitsland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper

Aleksandr Mikhailovich Rodchenko - 'Der Maler A. Schewtschenko' kopen? Bied vanaf 120!
Aleksandr Mikhailovich Rodchenko - 'Der Maler A. Schewtschenko'

Fotografie

Geplaatst doordrborispenth

Verzending Internationaal

Jaartal1924
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29.2 cm x 22.6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Boucher - Anmutige Erotikaufnahme kopen? Bied vanaf 95!
Pierre Boucher - Anmutige Erotikaufnahme

Fotografie

Geplaatst doordrborispenth

Verzending Internationaal

Jaartal1936
Afmetingen27.3 cm x 40.05 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Grützke - Grützke im Halbprofil kopen? Bied vanaf 60!
Johannes Grützke - Grützke im Halbprofil

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordrborispenth

Verzending Internationaal

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen34.00 cm x 25.00 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst