Jan Toorop (1858-1928)
Het Gebed
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 36 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2021 / Lier, België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |