Dyan63
  3. Ervaren verkoper
  5. Dyan63

Dyan63

Lid sinds 2021 / Lier, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding