Saskia Kuulkers (1957) kleurrijk en vrolijk schilderij
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 122 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499