ElenaVR
  3. Ervaren verkoper
  5. ElenaVR

ElenaVR

Lid sinds 2026 / Heusden-Zolder, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jo Niemeyer - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 140!
Jo Niemeyer (1946) Duits Drie zeefdrukken
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140