Lid sinds 2025 / Heemskerk, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 24 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |