Peter Brouwer (1935-2010)
Sail 1980
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 110 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |