enrique
  5. enrique

enrique

Lid sinds 2012 / Waalre, Nederland

3 aangeboden items / 11 verkochte items

Damien Hirst - MORTUARY , - hand-signed - titled - numbered - kopen? Bied vanaf 2000!
Damien Hirst (1965) Engels MORTUARY , - hand-signed - titled - numbered -
TechniekComputerprint
Afmetingen84 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.000
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd-
TechniekLitho
Afmetingen113 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Georges Braque - "HECATE" kopen? Bied vanaf 200!
Georges Braque (1882-1963) Frans "HECATE"
TechniekLitho
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200