Lid sinds 2012 / Waalre, Nederland
3 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 84 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 113 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |